O biurze tłumaczeń CDT

A A A
 

biuro tłumaczeń CDT :

 

  • Nasz zespół składa się z tłumaczy języka angielskiego , niemieckiego, francuskiego oraz wykwalifikowanych w różnych dziedzinach specjalistów (m.in prawo, medycyna, ekonomia, informatyka) biegle władających językami obcymi. Współpracujemy na zasadzie partnerskiej - nieustannie dzieląc się zdobytym doświadczeniem. Dbamy o dobrą markę i zadowolenie klientów, naszym priorytetem jest najwyższa jakość tłumaczenia

  • Zamawiając u nas tłumaczenie mają Państwo pewność, że dokumenty trafiają do odpowiedniego tłumacza, posiadającego odpowiednią wiedzę i doświadczenie w tłumaczeniu tekstów o podobnej tematyce. Gwarantujemy profesjonalne tłumaczenie tekstów, nawet tych wysokospecjalistycznych.

 

  • Profesjonalnymi tłumaczeniami zajmujemy się od 5 lat, a doświadczenie, które dzięki naszym klientom zdobywamy, wciąż procentuje i pozwala nam sprostać każdemu wyzwaniu.

 

  • Nie jesteśmy typowym biurem tłumaczeń - CDT to internetowe biuro tłumaczeń - czyli zespół niezależnych partnerów, dzięki czemu nie ponosimi zbędnych kosztów a oferowane przez nas stawki są atrakcyjne w porównaniu z ofertą tradycyjnego biura tłumaczeń.

 

  • Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, pozostając w stałym kontakcie ze zleceniodawcą. Wszelkie powieżone nam materiały są traktowane poufnie, jedynie tłumacze zaangażowani w proces przekładu mają do nich dostęp (na życzenie klauzula poufności)

 

  • A może po prostu dlatego, że szukają Państwo rzetelnego tłumaczenia języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego.

 

 

Zespół tłumaczy CDT angielski-tlumacz.eu